krzysztof kiziewicz


film | kultura ulicy | taniec | teatr | vis.art


info︎︎︎
Email ︎
Instagram ︎
contact︎

︎︎︎KEELEE︎︎︎

WORKS:

Łona x Konieczny x Krupa - BYM POSZEDŁ
FAME 18: DRIVE
PORSCHE. Napędzani marzeniami
FAME 17: Jesteś swoim...
Ja mam czas
WODY ODBICIA
ASP.GDAŃSK
LOWLANDERS. URBAN TRIBE
FAME 16: ZEMSTA
FAME 11: SMOLASTY x SARIUS
FAME 12: KONKURS
UP TO DATE. THE ROOM ROOM
UP TO DATE. BAGAZ ZYCIA
UP TO DATE. ZA DARMO
POTWIERDZONE INFO - MEFEDRON
PIOSENKA WASILKOWSKA
SZPAKU ĆMY
KUBA DĄBROWSKI. PODLASKIE
OSTATNI SKOK
THEOSONE
JAN BEDNAREK 
MICHALCZEWSKI DAREK
AXE FINGERBOARD
AXE BRACIA SIEKAJ 
FAME 10: GOLD
AXE DRAGSTER
AXE SOKÓŁ
AXE:AGO
WAJRAK X PODLASKIE
PHOTON - STARTUP
ZAŁOGA NAPRZÓD
MISTER D. TĘCZA
PODLASKIE. NATURA
LUKASYNO - MÓJ ŚWIAT
ECS - POSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ
ECS - LABIRYNT
GABOWE GRĄDY - STAROOBRZĘDOWCY
NIEINNI
IZU UGONOH
HOSPICJUM POMÓŻ IM
ZARAZA - PEZET x JURAS x SOKÓŁ
ŁONA - KALORYFER
LAO CHE - ZOMBI 
SOFA - HARDKOR DISKO 
KINGS OF THE CARAMEL - SCAR 
SARIUS - BIAŁY LEW
SARIUS - TRUMNA
DROGI ZAUFANIA
MUZYKA JEST WSZĘDZIE
PODLASKIE. ANNA SOKÓLSKA
ORGANEK - POGO
DAGADANA - KARTKA...
MOJE MIEJSCE ZAWSZE Z LEGIĄ
BISZ PROMETEUSZ
GYPSY PILL - “RUDY”


ORGANEK - CAŁY TEN FEJM
DOCUSERIES. EB TYMCZASEM
“THE CORE” BALLEN x GÓRNICKI

LAST OST POPR 2222
working on...
ROGERS - THE PUPPETER
TOPPOSI - THE ENGINEER

visual art

vis. HANIA RANI & DOBRAWA CZOHER
vis.Małe Instrumenty
vis.TTM
vis.PRZYBYSZ
vis.BTL

INSTALACJE
kz.pl
vis.SECRET_LOCATION_up2d8

taniec

OVER THE TOP 

WHSB 

TRAVEL

arterapia


ORGANEK - “POGO”


Polska pękła na pół, a nad nią odbywa się kolejny chocholi taniec. Pogo. Jeden na drugiego, byleby uderzyć z całej siły. Najlepszą obroną jest podobno atak. Musimy ją teraz wspólnie zacząć zlepiać. Człowiek z człowiekiem. Ale żeby to zrobić, musimy najpierw zrozumieć dlaczego pękła.





CREDITS


Directed by - Szupica/Kiziewicz
D.O.P. - Marcin Łaskawiec
Steadicam - Mateusz Wasążnik
Editor - Patrycja Piróg

Scenography - Karolina Maksimowicz
Scenography Assistant - Maciek Łukasiewicz
Scenography Support - Maja Zalewska
Choreography - Anna Hodun / Movement Direction
Makeup Artist - Marta Lewkowska, Paulina Ciborowska
Costume Designer - Magda Bem
Costume Designer Assistant - Urszula Pierolotkin - Budrik

Set menager - Michał Mieszczyk
Focus Puller - Michał Wydrzyński
Video Assistant - Giovani Cimarosti
Steadicam Assistant - Fryderyk Ślęzak
Gaffer - Paweł “Blitz” Rosłon
Sparks - Eryk Głuszczyński, Sebastian Cybe
Stagehand - Krzysztof “ Wolly “ Walczuk, Miłosz Janczak
Set Lighting - PROZANO Cezary Ziątek
Camera Equipment - FAST MEDIA
Fotosy, making of - Artur Broniszewski
Mix & Mastering - Michał Eprom Baj
Grafika - Maciej Wróblewski

Production - FILM FICTION, Krzysztof Kiziewicz, Maciek Szupica
Producer - Adrian Pawłowski / FF
Executive Producer - Magdalena Drapała / FF
Production Manager - Magdalena Drapała / FF
II Production Manager - Dominika Ługowska / FF
Production Assistant - Michał Krawczewski / FF
Production Assistant - Bartosz Tomczak / FF
Production Assistant - Daniel Kobiałko / FF

Production Company:
Marek Całka / MYSTIC PRODUCTION
Magdalena Ostrowicka / Konsultacja artystyczna

Postproducer - Krzysztof Kiziewicz
Postproduction - LUNAPARK, FILM GARDEN
Found Footage - Monsieur Zupika
Colorist - Szymon Kraszewski
Grading studio - LUNAPARK

CAST
Oskar Romaniuk, Helena Urzędowska, Kamila Kamińska, Antek Cybulko, Tomasz Organek, Paweł Romaniuk, Michał Podbielski, Bartosz Jarosz, Jan Golibroda, Maciej Waszkuć, Michał Kostka, Robert Markiewicz, Mila Jankowska, Michał Meyer, Tomasz Lewandowski, Jolanta Godlewska, Łukasz Kruczkowski, Adam Staszewski, Justyna Kruczkowska, Aniela Anna Kruczkowska Rafał Olszewski, Marek Tyszkiewicz, Jolanta Borowska, Magdalena Urbańska, Bartosz Jarosz, Kamila Ławniczuk-Stafiej, Małgorzata Linkiewicz, Łukasz Cybulko, Mostafa Elsebaei, Mohamed Ebied, Sebastian Jakimiuk, Maciek Szupica, Krzysztof Kiziewicz, Marcin Łaskawiec, Michał Derkacz, Dmitrij Sławiński, Maciej Czaszkowski, Michał Kostka, Jacek Kliber-Zych, Urszula Kliber - Zych, Stefan Urzędowski, Maciej Chudzkowski, Helena Wojnar, Witold Wojnar, Magdalena Wojnar, Magdalena Maksimowicz, Piotr Cierepiej, Franciszek Tokarzewski, Paweł Czajkowski, Gabriel Nowik, Edyta Rogucka, Rafał Cimoszuk, Jolanta Grądzka, Andrzej Waluda, Anna i Mirosław Kliberowie, Jolanta i Wiesław Grąddzcy.

Special Thx
Szczególne podziękowania ślemy do PKP PZW OSOWIEC - prezes Mirosław Kliber z żoną Anną, Gospodarz Wiesław Grądzki z żoną Jolantą, Mostafa Elsebaei & Kebab Tazza (Warszawa), Jan Tyszuk, Roman Witkowski, Jacek Nowik z Tatą i Rodziną, Andrzej Moseń, Mariusz Sawkowski, Malwina Tyszkiewicz, Państwo Elżbieta i Stanisław Chwicewscy, Elwira Horosz - Sukienka Panny Młodej, Łukasz Cybulko, Piotr Foton - przyczepa, Patrycja Dereszkiewicz, Kwiaciarnia "Sekret Stylu" oraz zespołowi Goniądz Kormorany za profesjonalne umilenie życia na planie.

Dziękujemy za Wsparcie oraz Opiekę Medyczną
Sekcji Ratownictwa Specjalistycznego
Podlaskiego Stowarzyszenia "Młoda Krew"
Ratownicy:
Piątkowski Wojciech
Czarnowicz Piotr
Moniuszko Jakub